Partner Serwis
Cezary Mielczarek Sp.K.

ul. Kwiatowa 1D
71-045 Szczecin

tel. 91 483 50 83

Akcesoria Fernox

Akcesoria Fernox

Akcesoria Fernox

Fernox opracował i rozwinął wysokiej jakości gamę produktów i akcesoriów, które są wszechstronnie dopasowane do wymagań branży uzdatniania wody. Firma jest pionierem na rynku i jej przełomowe rozwiązania wspomagają pracę instalatorów i ułatwiają życie klientom.

W gamie produktów Fernox znajduje się niemal wszystko: pompy, filtry, zestawy testowe, osprzęt i części zamienne. Każdy produkt jest sprawdzony i spełnia najwyższe standardy, dzięki czemu klient może być pewny, że otrzyma najwyższą jakość usług i nie tylko.

Przegląd akcesoriów Fernox

W gamie akcesoriów oferowanych przez firmę Fernox znaleźć mogą Państwo m.in.:

 • Filtry
  Działając na podstawie sprawdzonych produktów chemicznych marki Fernox, dział badań i rozwoju firmy Fernox opracował przełomowe zestawy filtrujące o dużej efektywności takie jak Total Filter TF1 oraz Boiler Buddy, które zapewniają dodatkową ochronę instalacjom centralnego ogrzewania.
 • Urządzenia Powerflushing
  Fernox Powerflow MKIII to mocna kwasoodporna pompa do płukania instalacji, stanowiąca idealny zestaw do szybkiego czyszczenia kotła i grzejników bez konieczności ich demontażu. Urządzenie może również pracować w charakterze pompy do usuwania kamienia z wymienników ciepła.
 • Pompy
  Jako element swojej szerokiej oferty, Fernox posiada wyjątkową gamę produktów zapewniających ochronę przed negatywnymi efektami zanieczyszczeń w instalacjach centralnego ogrzewania.
 • Zestawy testowe, mierniki
  Analiza wody w instalacji jest ważna dla dokładnego i poprawnego procesu uzdatniania wody podczas oddawania do użytku czy też serwisowania, a także by zapewnić długoterminową ochronę instalacji centralnego ogrzewania. Fernox posiada w swojej ofercie niezrównaną gamę zestawów testowych, do testów na miejscu oraz laboratoryjnych, które spełniają wymagania instalatorów, właścicieli mieszkań, zleceniodawców oraz producentów urządzeń grzewczych.

Partner Serwis
Cezary Mielczarek Sp.K.

ul. Kwiatowa 1D
71-045 Szczecin

tel. 91 483 50 83