Partner Serwis
Cezary Mielczarek Sp.K.

ul. Kwiatowa 1D
71-045 Szczecin

tel. 91 483 50 83

O nas

Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim stażem na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także sprzedaży, montażu oraz uruchomień urządzeń marki Vaillant i Saunier Duval na terenie Szczecina, okolic i całego woj. zachodniopomorskiego. Prowadzimy również dystrybucję części zamiennych do wszystkich modeli urządzeń, marek Vaillant i Saunier Duval . Zaopatrujemy serwisantów i klientów indywidualnych.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej i klimatyzacyjnej. Zatrudniamy kadrę wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Cyklicznie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i profesjonalnych narzędzi serwisowych.

Pełnimy także funkcję Regionalnego Koordynatora Serwisu Vaillant i Saunier Duval dla województwa zachodniopomorskiego. Praktycznie codziennie docieramy do klientów w takich miastach jak Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Szczecinek, Dębno, Police, Gryfino, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Goleniów, Nowogard, Kołobrzeg, Trzebiatów.